TÜRKİYE'DE TEDAVİ VE SAĞLIK TURİZMİ

T : +90 (312) 425 59 33 / +90 (530) 505 80 01
SANATORIUM-RESORT
HEALTH IN THE PEARL OF PEARL - IN TURKİYE!

SİZİ TÜRKİYEYE SAĞLIĞA DAVET EDİYORUZ!

Tıp ve sağlık turizmi, insanlığın başlangıcından beri popülerdir. İyileşmek amacıyla yapılan tüm seyahatler sağlık turizmi olarak kabul edilebilir.

Tarih boyunca insanlar sağlık kazanmak için tüm dünyayı dolaştılar ve en iyi sağlık hizmetlerini verdikleri doktorları arıyorlardı ve Anadolu daima tarih boyunca dünyanın en iyi sağlık merkezlerinden biri olmuştur.

Halen, yüksek kaliteli tıbbi hizmetlerin sağlanması, ileri teknolojilerin kullanımı ve uygun fiyatların yanı sıra ulaştırma, iletişim ve hizmetlerin maliyeti, bazı sağlık ve sağlık turizmi bölgelerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Türkiye, ileri teknoloji ve uygun fiyatlarla kaliteli tıbbi hizmet sunumu sayesinde organ nakli de dahil olmak üzere dünyanın tıbbi ve sağlık turizminde önemli bir yere sahiptir.

Kamu ve özel sektör tarafından sağlanan sağlık hizmetleri, Türkiye'de sağlık reformu politikası, hem teknoloji hem de hizmet kalitesi ve uluslararası akreditasyon koşulları açısından dünyada rekabetçi bir düzeye ulaşmıştır.

Bu bağlamda, jeopolitik avantaj dikkate alındığında Türkiye, bu alanlar için, özellikle organ transplantasyonu, kanser tedavisi, nöroşirürji, kalp cerrahisi ve kardiyak prosedürler gibi yabancı hastalara çeşitli tıbbi hizmetlerin sağlanması için en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. plastik cerrahi ve estetik cerrahi, infertilite tedavisi, oftalmoloji ve diş tedavisi.

Türkiye'de tedavinin en büyük avantajı, tıp ana alanlarında geniş kapsamlı tıbbi hizmetler yanında hastalar ve sevdikleri, vizesiz rejim ve Türkiye ile Türkiye arasındaki sık uçuşlar nedeniyle Türkiye'ye her an gidebilirler. Acil tıbbi bakıma ve acil operasyonlara ihtiyaç duyan durumlarda önemli olan Rusya.

Türk kliniğine ve hastaneye giden yol  MEDIТURIZM ile başlar.

МЕDIТURIZM İLE TÜRKİYE'DE TEDAVİ

МЕDIТURIZМ Türkiye'de önde gelen hastaneler ve kliniklerde sizin için teşhis, tedavi ve rehabilitasyon düzenler.

 • Türkiye'de hastalara tam bir tedavi hizmeti sunuyoruz:

  o    Hastanelerin ve sağlık merkezlerinin seçimi

  o    Doğru teşhisin kurulması için hastanın ön profil incelemesinin organizasyonu

  o    Bireysel tıbbi programın hazırlanması

  o    Klinikte kararlaştırılan tarihlerde hastanın tedaviye kabul edilmesi

  o    Türkiye'deki tedavi süresince 24 saat gönderim servisi ve tercüman hizmetleri de dahil olmak üzere tıbbi yönetim (tıbbı programın koordinasyonu)

  o    Otel veya dairede konaklama

  o    Taşımacılık hizmetleri

  o    Tıbbi kayıtların yazılı tercümeleri

  o    Rusya'ya geri dönüş üzerine danışma tıbbi destek.

МЕDIТURIZМ, Ankara'daki merkez ofisi olan AKIN EVENT'in yan kuruluşu olarak, hastalarına her zaman yakın ve aracılarını Rusya'ya veya Türkiye'ye devretmemektedir.  МЕDIТURIZМsadece hastalarıyla birlikte ilk tedaviyi gördüğü andan tedavinin sonuna kadar ilgilenir.

TÜRKİYE'DE  МЕDIТURIZМ İLE ÖNLEYİCİ TARAMA (CHECK UP)

Türkiye'ye tatil veya iş amaçlı geliyorsanız, Türkiye'nin öncü uzmanlarından ve en modern ekipmanlardan bir önleyici muayene yaptırmanız önerilir. Önerilen önleyici muayene programlarını inceleyin ve sizin için en uygun programı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

7599DELEGATION TRAVEL

SİZİ SAĞLIK İÇİN TÜRKİYE'YE DAVET EDİYORUZ!

SCAN QR CODE
Yandex.Metrica