TÜRKİYE'DE TEDAVİ VE SAĞLIK TURİZMİ

T : +90 (312) 425 59 33 / +90 (530) 505 80 01
ŞİRKET HAKKINDA

"MEDITURIZM" Türkiye'deki önde gelen klinik, sanatoryum ve termal tatil merkezlerinin resmi temsilciliği olan Türkiye'de her türlü tedavi ve sağlık spa tedavisini organize etmektedir.

Rus seyahat şirketi MEDITURIZM, merkezi Ankara’da bulunan ve İstanbul'da bir ofisi bulunan Türk "AKIN EVENT"in bir yan kuruluşudur.

"MEDITURIZM" İLE TÜRKİYE'DEKİ TEDAVİ VE SAĞLIK MERKEZLERİ
İşbirliğinin her aşamasında Amerika ve Avrupa standartlarına göre hizmet kalitesi ve tedavi garantisi.
Sizi ve beraberindeki kişileri ilgilendiren çalışmalarımızın her aşamasında gizlilik.
Modern ve yenilikçi teknolojiler ile tanı, tedavi ve rehabilitasyon.

Aracıların bulunmaması durumunda, Türkiye'deki uygun bir klinik, sanatoryum ve termal sağlık merkeziyle doğrudan temas kuracağız, bunlar resmi temsilerdir ve merkez ofisini Türkiye'nin başkenti olan Ankara'da ve İstanbul'da da bir ofis bulnmaktadır.

"MEDITURIZM" ŞİRKETİNİN SİZLERE SUNDUKLARI

Önleyici muayene
(check up)
Ayakta muayene
Hastane tedavisi
Türkiye'de Rehabilitasyon
Sağlıkla gelişen dinlenme
Her hastaya ve her durumda bireysel teşhis ve tedavi programlarının geliştirilmesine, Türkiye'de önde gelen uzmanların katılımıyla zorunlu bir bireysel yaklaşım.

Hasta, hastalık için uzman bir klinikte tedavi görür ve hizmet programı seçeneklerini geliştirir; aynı zamanda "Mediturizm", profesyonellik, yüksek kalite ve hastalarla ilgili gizliliği garanti eder.
Türkiye'deki en iyi klinikler, profesörler, Avrupa ve dünya isimleriyle bilim doktorları, modern ekipmanlar, kaliteli tıbbi çevirmenler, destek ve konsültasyonlar her hastanın aldığı şeydir.
Aynı zamanda, kozmetik cerrahi ve diş hekimliği yüksek kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Türkiye'ye keyifli bir yolculuğa çıkma ve eve bir "Hollywood" gülüşüyle dönüşme arzusu sizi kesinlikle MEDITURIZM'a götürecektir. Bugün bir sağlığına yeni bir bakış, hoş duygular kendine fayda var.

Ayrıca, MEDITURIZM, sizin için iyi bilinen, Türkiye'nin sağlıklı bir sanatoryum-tatil beldesi olan Türkiye'nin diğer harika taraflarını da sizlere açıyor.

Dikkatiniz, birçok rahatsızlıktan kurtulacak eşsiz iyileştirme merkezleriyle, hatta doktorlar bir şeylere yardım etmek için iktidarsızlıkla ellerini kolları tuttuğunda bile temsil edilmektedir.

MEDITURIZM, ilk çağrıdan havalimanına uğrama ve müteakip bakım işlemlerine kadar tüm iş birliği boyunca müşterileri için güvenilir bir ortak olacaktır.
TÜRKİYE'DEKİ TEDAVİ VEYA SANATORİUM TATİLİ REKREASYONUNDA MAKSİMUM EFEKTİF VE KONFORLA BİZE KALMA İÇİN HER ŞEY DAHA İYİ OLACAKTIR.
7599DELEGATION TRAVEL

SİZİ SAĞLIK İÇİN TÜRKİYE'YE DAVET EDİYORUZ!

SCAN QR CODE
Yandex.Metrica